Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"SiGARA ALKOL VE RADYASYON SAĞLIĞA ZARARLIDIR" UYARISI
#1
Duyuru-1 


KANUNUN iLGiLi MADDESi GEREĞi YAYINLARDA "SiGARA ALKOL VE RADYASYON SAĞLIĞA ZARARLIDIR" UYARISI

Dikkat : Resimi Gazetede YAYINLANAN BAZI KANUNLAR İLE 375 SAYILI KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMEDE

DEĞİŞİKLİK YAPILMASI HAKKINDA Ki 6487 KANUNUN

2. MADDESi Geregi, Maddede yeralan Kurala Göre:

"İhraç amaçlı üretilenler hariç olmak üzere, Türkiye’de üretilen veya ithal edilen alkollü içkilerin ambalajları üzerine, zararlarını belirten Türkçe yazılı uyarı mesajları konulur. Uyarı mesajları resim, şekil veya grafik biçimlerinde de olabilir. Uyarı mesajlarını taşımayan alkollü içkiler satışa arz edilemez, satılamaz. Uyarı mesajlarının şekli, boyutu ve içeriği Sağlık Bakanlığının uygun görüşü alınarak Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından belirlenir.

Alkollü içkilerin marka, tanıtıcı ve ayırt edici hiçbir işareti, alkolsüz içki ve sair ürünlerde; alkolsüz içki ve sair ürünlerin marka, tanıtıcı ve ayırt edici hiçbir işareti de alkollü içkilerde kullanılamaz. Ancak, ihraç amaçlı üretilenlerde bu fıkra hükmü uygulanmaz. "

YER ALMAKTADIR

SONUC :

Bu Kural geregi Bu paylasimlarmizda ve Görsel yazili YAYINLARIMIZDA 13.04.2020 tarihinde Gerekli Düzetlemeler Yapilmistir. ve SAYFALARIMIZDA en az bir adet ilgili uyari iceren görsel ve yazi mevcuttur, ilgili mercilere ve arama motorlarina duyrulur. Düzetlemler incelendikten sonra, Tüm sayfalarimizin bu yüzden blokaj gören bölümleri veya tüm alan isimlerimizi yeniden yayina acmalari gerktigini buradan ilgili makam ve mercilrere ibraz ediyorum, SAYFALARIMIZIN (Forum,Blog,Youtube Chanel...) YENiDEN YAYINA ACILMASI için gerekli islemlerin yapilmasini arz ederim.

Rasit Tunca
Schrems,13.04.2020

Etiketler : Panoramik Sigara ve Kültablası Resimleri,Panoramik Resimler,Panoramik Sigara Resimleri,Panoramik Kültablası Resimleri,Kültablası Resimleri,Sigara Resimleri,Kültablası,Sigara,Forumunuza Konu Resimleri,internet sayfanıza Konu Resimleri,grafikerler için,Sigara ve Kültablası Resimleri,grafikerler için Sigara ve Kültablası Resimleri,grafikerler için Sigara resimleri,grafikerler için Kültablası Resimleri,

[Resim: Sigara-Ve-K%C3%BCltablas%C4%B1-Resimleri...44-N50.jpg]

Signing of RasitTunca Original
By Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi