Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MYBB Editördeki "<span id="sceditor-end-marker"... HATASI ve Çözümü
MYBB Editördeki "<span id="sceditor-end-marker"... HATASI ve Çözümü

Merhaba Dostlar

Forumlari sildim ve Tekrar yükledim, ve sonra rebuild ettim, cacheleri temizledim, ve yeni cacheler oluşturdum, ve fakat, forumda konu açmak istediğim zaman, editörü açıpta kod olarak göster butonuna tıkladığımda, editörde otamatik olarak, bu alltaki kodu

Kod:
<span id="sceditor-end-marker" style="line-height: 0; display: none;" class="sceditor-selection sceditor-ignore"> </span><span id="sceditor-start-marker" style="line-height: 0; display: none;" class="sceditor-selection scor-ignore"> </span><br>

Editörün içine eklenmiş vaziyette gösteriyordu, önce aynı biligsayradaki ordnelerin (Dosyaların) alt iç kodlari açık kaldımı olan, PHP ini hatasi gibi birşey sandım ama değilmiş ama, ona benzer bir hata, basit bir hata ve çözümünü araştırdım buldum. çözümü Bu makalede

Admin paneline giriyoruz

[Resim: MYBB-Edit%C3%B6rdeki-Kod-Hatas%C4%B1-ve-...Resim1.PNG]

Temalar ve Şablonlar Bölümünü Açıyoruz

Oradan Kullandığımız Ana Temanın isminin Üstüne Tıklıyoruz

[Resim: MYBB-Edit%C3%B6rdeki-Kod-Hatas%C4%B1-ve-...Resim2.PNG]

[Resim: MYBB-Edit%C3%B6rdeki-Kod-Hatas%C4%B1-ve-...Resim3.PNG]

Açılan Menüden Temanın Editör Tercihni Bir Defa Geçici Olaraktan Değiştiriyoruz ve alltaan onaylama Butonunada TIKLIYORUZ (Ben Mesala Moderne aldım tercihi)

[Resim: MYBB-Edit%C3%B6rdeki-Kod-Hatas%C4%B1-ve-...Resim4.PNG]

Sonra Forum ayarlar menüsü en sondaki TOOLS DAN Cacheler bölümünden Forum ana temasi cachesini yeniden oluşturmak icin yandaki linke TIKLIYORUZ

[Resim: MYBB-Edit%C3%B6rdeki-Kod-Hatas%C4%B1-ve-...Resim5.PNG]
Sonra Tekrar Temalar ve Şablonlar Bölümünü Açıyoruz Oradan Kullandığımız Ana Temanın isminin Üstüne Tıklıyoruz

[Resim: MYBB-Edit%C3%B6rdeki-Kod-Hatas%C4%B1-ve-...Resim6.PNG]

Sonra Açılan Menüden Temanın Editör Tercihni Bir Defa dah kalıcı Olaraktan 'Default' a Değiştiriyoruz ve alttaan onaylama Butonunada TIKLIYORUZ

[Resim: MYBB-Edit%C3%B6rdeki-Kod-Hatas%C4%B1-ve-...Resim7.PNG]

[Resim: MYBB-Edit%C3%B6rdeki-Kod-Hatas%C4%B1-ve-...Resim4.PNG]

Sonra Forum ayarlar menüsü en sondaki TOOLS DAN Cacheler bölümünden Forum ana temasi cachesini yeniden oluşturmak icin yandaki linke TIKLIYORUZ

[Resim: MYBB-Edit%C3%B6rdeki-Kod-Hatas%C4%B1-ve-...Resim5.PNG]

işlem Bu Kadar, kolay Gelsin Arkadaşalar.

Signing of RasitTunca Original
By Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi