Karoglanin Suruc Patlamasi Risalesi (21.07.2015)

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Karoglanin Suruc Patlamasi Risalesi (21.07.2015)

Karoglanin Suruc Patlamasi Risalesi (21.07.2015)
      Bir olayın sonu başından gözükür ve biz seçimin hemen arkasından CHP -MHP-HDP - Birleşsin koalisyon kursun ve bu akp yi yok edin dedik. Tayip köpegi yaklaşik bir ay hükümeti kurma görevini vermedi, bekletti ve karadeniz çayı demler gibi insanları alıştırdı demledi, ısıttı demledi. şimdi chp akp ye bayıldı ve okşa beni akp, sev beni, öp beni ,,,, bilmem net beni akp diyecek hale geldi . çünkü tayyip bekleye bekleye demledi ve olay bu hale geldi. ve şimdide bu patlama olayi ile, resmen bizim sözümüzü koalisyon önerimiz olan sözümüzü alt etmek olan, bu patlama olayi ilede HDP ile birleşilmez hikayesini oluşturmak icin woltrani kurdu ipne cocuklari . herkes akp chp kursun hükümeti diyecek. ve seve seve olmuyorsa böyle sike sike akp hükümeti kurdurcaklar, angutlar : bunlarin gayesi bizim sözümüz alt etmek, ve gayeleri ne vatan, ne millet ,ne din, nede devlet, gayeleri tek kendi çıkarları bu ipnelerin.

Kar©glan
      Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 21 Temmuz 2015 Salı

Original Kar © glan