Giriş yapmadınız.

• Giriş

Sayın ziyaretçi, Raşit Tunca Board sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

.*Karoglan*.

Misafir

81

Thursday, July 24th 2014, 10:43am

Ben i.N. T. Sene icinde Başlayıp 2014 senesi Kadir Gecesi bitirdiğim HATMi ŞERiFDEN hasil olan sevabi
Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, Sonrada bütün Gelmiş Gecmişlerimizin Ruhuna hediye etim ve Ailemiz ve Kendilerimizin Ruhaniyetine hediye etim ve Ayrice Mehdi ve cematinin kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.
sonrada Buraya şu andan sonra giren Ehli iman kimselerin her girişinde Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

Kabul Eyle,Vasil Eyle Ya Rabbi.

.*Karoglan*.

Misafir

82

Thursday, July 24th 2014, 10:43am

Ben Ben Karoglan Hoca Sene icinde Başlayıp 2014 senesi Ramazan Boyu okuduğum ve Kadir Gecesi bitirdiğim HATMi ŞERiFDEN hasil olan sevabi
Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye ettim, Sonrada bütün Gelmiş Gecmişlerimizin Ruhuna hediye ettim ve Ailemiz ve Kendilerimizin Ruhaniyetine hediye ettim ve Ayrice Mehdi ve cematinin kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.
sonrada Buraya şu andan sonra giren Ehli iman kimselerin her girişinde Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

.*Karoglan*.

Misafir

83

Sunday, August 3rd 2014, 5:54pm

Ben karoglan Hoca 31.07.2014 Bu gece saat aksam namazindan sonra okudugum 1 yasinden üc kulhu bir fatihadan ve 01.08.2014 Cuma sabahi okudugum1 Yasinden ve 3 Kulhü bir fatihadan hasil olan sevabi

Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim,

sonrada Buraya Benden sonra giren Ehli iman kimselerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

.*Karoglan*.

Misafir

84

Tuesday, August 19th 2014, 10:51pm

Ben karoglan Hoca okudugum 1. yasinden üc kulhu bir fatihadan ve 2. Yasinden ve 3 Kulhü bir fatihadan hasil olan sevabi

sonrada Buraya Benden sonra giren Ehli iman kimselerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

.*Karoglan*.

Misafir

85

Thursday, August 21st 2014, 11:38pm

Ben karoglan Hoca 21.08.2014 ikindin Namazindan sonra okudugum yasinden ve onüc kulhu Yedi fatihadan hasil olan sevabi

.*Karoglan*.

Misafir

86

Friday, August 29th 2014, 9:28am

Ben karoglan Hoca hafta ici okudugumu birinci yasinden ve 29.08.2014 Sabah Namazindan önce okudugum 2.yasinden ve onüc kulhu Yedi fatihadan hasil olan sevabi

sonrada Buraya Benden sonra giren Ehli iman kimselerin Her girişinde olmak üzere Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

.*Karoglan*.

Misafir

87

Thursday, September 4th 2014, 9:08am

Ben karoglan Hoca 02.09.2014 Sabah saat 04 de okudugumu birinci yasinden ve Bu gece 04.09.2014 gece 02 de okudugum 2.yasinden hasil olan sevabi
Sonrada bütün Gecmişlerimizin Ruhuna hediye ettim.
Sonrada Mehdiye ve Bütün Cemaatinin Ruhuna hediye ettim.

sonrada Buraya Benden sonra giren Ehli iman kimselerin Her girişinde olmak üzere Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

.*Karoglan*.

Misafir

88

Saturday, September 6th 2014, 12:18am

Ben karoglan Hoca 04.09.2014 Yatsidan sonra okudugumu yasinden hasil olan sevabi

.*Karoglan*.

Misafir

89

Friday, September 12th 2014, 7:22am

Ben karoglan Hoca 12.09.2014 Sabah Namazindan sonra okudugum yasinden ve 3 kulhu 1fatihdan hasil olan sevabi

.*Karoglan*.

Misafir

90

Friday, September 19th 2014, 4:58am

Ben karoglan Hoca 14.09.2014 saat 03:45 siralarinda okudugum yasinden ve 3 kulhu 1fatihdan hasil olan sevabi

Şu anda sizin dışınızda 2 kullanıcı bu konuyu geziyor:

2 Misafir

Yer Imleri:

Boardumuzda Neler Var

rasittunca.com - Dini - islami - Dini Resim - FIKIH - Kuran - Sünnet - Tasavvuf - BAYRAK - Milli - Eğlence - PNG - JPEG - GIF - WebButtons - Vaaz - Sohbet - Siyeri Nebi - Evliyalar - Güzel Sözler - Atatürk - Karoglan Hoca - Dini Bilgi - Radyo index - Sanal Dergi