Giriş yapmadınız.

• Giriş

Sayın ziyaretçi, Raşit Tunca Board sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

.*Karoglan*.

Misafir

71

Friday, June 20th 2014, 5:46am

Ben karoglan Hoca Bugün 12.06.2014 Berat Gecesi okudugum Yasinden ve üc kulhu bir elhamdan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim,
sonrada Buraya Benden sonra giren Ehli iman kimselerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

Kabul Eyle,Vasil Eyle Ya Rabbi.

.*Karoglan*.

Misafir

72

Friday, June 20th 2014, 6:34am

Ben karoglan Hoca Berat Gecesinden sonra gelen hafta ici bir gün okudugum ve Burayada hediye ettigim ve fakat yazmaya vakit bulamadigim Yasinden ve üc kulhu bir elhamdan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim,
sonrada Buraya Benden sonra giren Ehli iman kimselerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

önceden hediye ettigim için listesinde bulunsunki giren herkes nasipdar olsu diye sonradanda olsa yazmak istedim

.*Karoglan*.

Misafir

73

Friday, June 20th 2014, 6:53am

Ben karoglan Hoca Dün gece Yatsidan önce okudugum 1 yasinden ve 20 .06.2014 Bu gün sabah saat 04:20 de
okudugum Yasinden ve üc kulhu bir elhamdan hasil olan sevabi
Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim,

.*Karoglan*.

Misafir

74

Friday, June 27th 2014, 3:18am

Ben karoglan Hoca 27.06.2014 Bu gece saat 01:30 da okudugum 1 yasinden üc kulhu bir elhamdan hasil olan sevabi

.*Karoglan*.

Misafir

75

Friday, July 4th 2014, 3:10am

Ben karoglan Hoca 04.07.2014 Bu gece saat 02:34 de okudugum 1 yasinden üc kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi

.*Karoglan*.

Misafir

76

Friday, July 11th 2014, 3:16am

Ben karoglan Hoca 11.07.2014 Bu gece saat 02:45 de okudugum 1 yasinden üc kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi

.*Karoglan*.

Misafir

77

Friday, July 18th 2014, 1:18am

Ben karoglan Hoca 2014 Ramazan ayi icersinde okudugum 1. ci yasinden ve üc kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi
Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, ve Ayrice Mehdi ve cematinin kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

.*Karoglan*.

Misafir

78

Friday, July 18th 2014, 1:58am

Ben karoglan Hoca 2014 Ramazan ayi icersinde okudugum 2. ci yasinden ve üc kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi
Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, ve Ayrice Mehdi ve cematinin kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

.*Karoglan*.

Misafir

79

Friday, July 18th 2014, 2:07am

Ben karoglan Hoca 2014 Ramazan ayi icersinde 17.07.2014 Akşam namazindan sonra okudugum yasinden ve üc kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi

.*Karoglan*.

Misafir

80

Sunday, July 20th 2014, 3:46pm

Ben karoglan Hoca Benim ve S. T. nin ortak okudugumuz ve ve Kadir Gecesinden önce Bitirdigimiz HATMi ŞERiFDEN hasil olan sevabi
Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, Sonrada bütün Gelmiş Gecmişlerimizin Ruhuna ve Kendilerimizin Ruhaniyetine ve Ayrıca Mehdi ve cemaatinin kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.
sonrada Buraya şu andan sonra giren Ehli iman kimselerin her girişinde Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

Şu anda sizin dışınızda 1 kullanıcı bu konuyu geziyor:

1 Misafir

Yer Imleri:

Boardumuzda Neler Var

rasittunca.com - Dini - islami - Dini Resim - FIKIH - Kuran - Sünnet - Tasavvuf - BAYRAK - Milli - Eğlence - PNG - JPEG - GIF - WebButtons - Vaaz - Sohbet - Siyeri Nebi - Evliyalar - Güzel Sözler - Atatürk - Karoglan Hoca - Dini Bilgi - Radyo index - Sanal Dergi