Giriş yapmadınız.

• Giriş

Sayın ziyaretçi, Raşit Tunca Board sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

.*Karoglan*.

Misafir

61

Thursday, March 20th 2014, 12:05pm

Ben karoglan Hoca Bu gün 20.03.2014 Perşembe Avusturya saatiyle saat : 11:00 siralarinda okudugum Yasinden ve 7 kulhu 3 fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra giren Ehli iman kimselerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

Kabul Eyle,Vasil Eyle Ya Rabbi.

.*Karoglan*.

Misafir

62

Friday, April 4th 2014, 5:39am

Ben karoglan Hoca En son okudugum Yasinden hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra giren Ehli iman kimselerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

.*Karoglan*.

Misafir

63

Thursday, April 10th 2014, 10:34pm

Ben karoglan Hoca 10.04.2014 Bugün okudugum Yasinden hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim,
sonrada Buraya Benden sonra giren Ehli iman kimselerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

.*Karoglan*.

Misafir

64

Friday, April 18th 2014, 8:50am

Ben karoglan Hoca Bugün 18.04.2014 yaklasik 8:00 siralarinda okudugum Yasinden hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim,
sonrada Buraya Benden sonra giren Ehli iman kimselerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

.*Karoglan*.

Misafir

65

Thursday, April 24th 2014, 9:48pm

Ben karoglan Hoca Bugün 24.04.2014 yaklasik olarak Avusturya Saatiyle 21:30 siralarinda okudugum Yasinden ve 13 ihlas 7 fatiha ve muavezeteyn surelerinden ve salavatlardan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim,

.*Karoglan*.

Misafir

66

Thursday, May 8th 2014, 10:34pm

Ben karoglan Hoca Bugün 08.05.2014 yaklasik olarak Avusturya Saatiyle 22:20 siralarinda okudugum Yasinden hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim,

.*Karoglan*.

Misafir

67

Friday, May 16th 2014, 9:02am

Ben karoglan Hoca Bugün 15.05.2014 Akşam namazindan sonra okudugum Yasinden ve üc kulhu bir elhamdan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim,
ve ayrica somada çoluk çocuğunun veya anne babasının evinın iaşesi için calişirken şehit olan somali madencilerimizin de ruhlarina hediye eyledim

.*Karoglan*.

Misafir

68

Friday, May 23rd 2014, 12:29am

Ben karoglan Hoca Bugün 22.05.2014 yaklaşik 22:30 siralarinda okudugum Yasinden ve üc kulhu bir elhamdan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim,

.*Karoglan*.

Misafir

69

Monday, May 26th 2014, 4:01am

Ben karoglan Hoca Bugün 25.05.2014 akşam Namazimdan sonra okudugum Yasinden ve üc kulhu bir elhamdan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim,

.*Karoglan*.

Misafir

70

Friday, June 6th 2014, 5:43am

Ben karoglan Hoca 05.06.2014 perşembe Sabah Namazindann sonra okudugum Yasinden ve üc kulhu bir elhamdan ve 06.06.2014 Cumanin ilk saatleri gece saat 01-02 sirlarinda okudugum ikinci yasin ve 3 kulhu 1 fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim,

Yer Imleri:

Boardumuzda Neler Var

rasittunca.com - Dini - islami - Dini Resim - FIKIH - Kuran - Sünnet - Tasavvuf - BAYRAK - Milli - Eğlence - PNG - JPEG - GIF - WebButtons - Vaaz - Sohbet - Siyeri Nebi - Evliyalar - Güzel Sözler - Atatürk - Karoglan Hoca - Dini Bilgi - Radyo index - Sanal Dergi