Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Raşit Tunca Board sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

.*Karoglan*.

Misafir

51

Friday, January 3rd 2014, 6:21am

Ben Karoglan Hoca Bu gün 03.01.2014 Cuma Avusturya saatiyle saat : 05:20 de okudugum Yasinden ve 3 kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.
Vasil Eyle Ya Rabbi.

.*Karoglan*.

Misafir

52

Friday, January 10th 2014, 8:41am

Ben Karoglan Hoca Bu gün 10.01.2014 Cuma Avusturya saatiyle saat : 07:20 de okudugum Yasinden ve 13 kulhu 7 fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.
Vasil Eyle Ya Rabbi.

.*Karoglan*.

Misafir

53

Friday, January 17th 2014, 1:31am

Ben Karoglan Hoca Bu gün 17.01.2014 Cuma Avusturya saatiyle saat : 00:29 dea okudugum Yasinden ve 13 kulhu 7 fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

Kabul Eyle,Vasil Eyle Ya Rabbi.

.*Karoglan*.

Misafir

54

Thursday, January 23rd 2014, 9:19pm

Ben Karoglan Hoca Bu gün 23.01.2014 Persembe aksami Avusturya saatiyle saat : 20:18 de okudugum Yasinden ve 13 kulhu 7 fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

.*Karoglan*.

Misafir

55

Friday, January 31st 2014, 7:04am

Ben Karoglan Hoca Bu gün 31.01.2014 Cuma Sabahi Avusturya saatiyle saat : 05:29 de okudugum Yasinden ve 13 kulhu 7 fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

.*Karoglan*.

Misafir

56

Thursday, February 6th 2014, 11:10pm

Ben Karoglan Hoca Bu gece 06.02.2014 Cumayi Akşami Avusturya saatiyle saat : 22:05 de okudugum Yasinden ve 3 kulhu 1 fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

.*Karoglan*.

Misafir

57

Thursday, February 20th 2014, 11:12pm

Ben Karoglan Hoca Bu gece 20.02.2014 Cumayi Akşami Avusturya saatiyle saat : 22:10 daokudugum Yasinden ve 3 kulhu 1 fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

.*Karoglan*.

Misafir

58

Friday, February 28th 2014, 2:55am

Ben Kar©glan Hoca
Başağaçlı Raşit Tunca
Bu 28.02.2014 Perşembe saat:gece bir siralarinda okumuş oldugum Yasinden ve 13 kulhu 7 fatihadan ve 7 salavatdan hasil olan sevabi

Önce peygamberimize ve eeli ve ashablarina sonrada
gelmiş gecmiş bütün peygamberlere ve
Bu bölümü ziyaret eden ve edecek olanlardan hayir niyet ile gelip birşeyler ögrenmek isteyen bütün mümin ve müminelere
ve müslümanlara ve sayfalarimiza hayir niyet ile gelip birşeyler ögrenmek isteyenlerin Ruhaniyetine
ve onlarin gecmişlerininde Ruhlarina hediye etdim sen kabul et ve vasil
eyle ya rabbi.Niyeti Hayir olanlarin elini boş döndürme ya Rabbi

Kötü Niyetle gelenelerinde Niyetini Hayra döndür ve Sayfamizdan giderken
Niyeti hayra dönmüş olanlarinda sevap hanelerine bu surelerin sevabini
yaz ya Rabbi

Bu Ayetlerin Hürmetine Ziyaret edenlerden ve edecek olanlardan Niyeti
Hayir olanlarin kendileri veya yakinlari hasta ise şifalar Devalar Nasip
eyle Borclu ise Borclarini ödemeyi nasip eyle yarabbi.

Amiyn.

Elfatiha maassalavat

Allahümme Salli Ala Seyyidine Muhammedin

ve Ala Ali Seyyidina muhammed

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmanirrahim

Elhamdülillahi Rabbil alemin ....

jazzyapma

Misafir

59

Tuesday, March 4th 2014, 5:43am

Bende okdugum 3 kulhu bir fatihayi benden sonra girenlerin ruhaniyetine hediye etttim

.*Karoglan*.

Misafir

60

Thursday, March 6th 2014, 10:08pm

Ben Karoglan Hoca Bu gece 06.03.2014 Cumayi Akşami (Persembe geecesi)Avusturya saatiyle saat : 20:30 siralarinda okudugum Yasinden ve 13 kulhu fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

Şu anda sizin dışınızda 1 kullanıcı bu konuyu geziyor:

1 Misafir

Yer Imleri:

Boardumuzda Neler Var

rasittunca.com - Dini - islami - Dini Resim - FIKIH - Kuran - Sünnet - Tasavvuf - BAYRAK - Milli - Eğlence - PNG - JPEG - GIF - WebButtons - Vaaz - Sohbet - Siyeri Nebi - Evliyalar - Güzel Sözler - Atatürk - Karoglan Hoca - Dini Bilgi - Radyo index - Sanal Dergi